Regulamin Mini Sesji

1.PUNKTUALNOŚĆ

Na sesję przychodzimy maksymalnie 10 min przed czasem, minimalnie o zarezerwowanej godzinie. Te 10 min można wykorzystać na przejrzenie garderoby, oswojenie dziecka/dzieci ze studiem. Bardzo proszę zwrócić uwagę na to, że Studio znajduje się w rynku i niestety jest czasem problem z parkingiem… nic na to poradzić nie mogę, trzeba się przygotować na dłuższy spacerek lub poszukiwanie wolnego miejsca blisko studia + opłata za parking.

2.UBIÓR

Na sesję przychodzimy ubrani już do zdjęć – może być elegancko, odświętnie albo na wesoło świątecznie. Na miejscu – jeśli tylko czas i dziecko/dzieci pozwolą, można korzystać z garderoby studyjnej. Mamy tych ubrań naprawdę sporo i jest w czym wybierać 🙂
WAŻNE!!!! Bardzo proszę o przyniesienie czystego obuwia na zmianę – mogą to być szpilki, mokasyny, trapery – ważne żeby były czyste. Większość zdjęć dzieci wykonywanych jest na bosaka i potem maluchy biegają tak po podłodze. Wejście jest prosto z ulicy więc wiadomo…. Zapewniam Was, że latam na miotle i mopie po całej powierzchni codziennie ale przy takiej ilości osób jaka przewija się podczas minisów, nie jestem w stanie nad tą czystością zapanować. Będę wdzięczna za wyrozumiałość.

3.REZYGNACJA Z REZERWACJI

Zdarza się, że czasem już w sam dzień sesji dziecko obudzi się z gorączką lub…. niespodziewanie zwali nam się na głowę tłum ludzi i zupełnie zmieniamy plany, nie będziemy brać udziału w sesji. Bardzo Was w takich przypadkach proszę chociaż o SMS, bo tu nie chodzi o moją stratę ale o ludzi, którzy być może czekają na to miejsce. Sama jestem mamą trójki dzieciaków i wiem jak przewrotny potrafi być los. Szanujmy siebie i czas innych – to bardzo ważne 🙂

4. PUBLIKACJA I INNE ZGODY

Wraz z galerią będziecie dostawać do wypełnienia zgody – wszystko internetowo. Mało komu się chce ale bardzo proszę o poświęcenie chwili czasu. Możecie tam jasno określić czy zgadzacie się na publikację na fb, insta, mojej stronie www czy np tylko na pokazywanie Waszych zdjęć w studio. Nigdy nie nalegam na te zgody ale zawsze jest mi niezmiernie miło gdy je dajecie, bo dzięki temu mogę się czasem pochwalić jakich mam wspaniałych klientów a moi potencjalni klienci mogą się przekonać czy warto do mnie przyjść.

5.RESZTĘ DOPISZĘ JAK COŚ MI SIĘ PRZYPOMNI ALBO BĘDZIECIE O TO PYTAĆ 😉