Całkiem niedawno miałam okazję fotografować wspaniałą rodzinkę. Zdjęcia robiłam w najbliższym im otoczeniu – w ich własnym domu i ogródku 🙂

Ostatnio coraz więcej osób pyta o takie sesje 🙂 noszą one nazwę sesji lifestyle. Osobiście uwielbiam takie zamówienia! Wg mnie to najlepszy sposób na wspaniałe i naturalne zdjęcia.

Sesja taka polega na tym, że fotografa zaprasza się do siebie do domu bądź zabiera w miejsce, które jest Wam bliskie, gdzie często i chętnie spędzacie czas.

Materiał z takiej sesji to po prostu reportaż z Waszych wspólnie spędzonych chwil – rodzinnych, narzeczeńskich lub przyjacielskich.

Zawsze chętnie polecam ten typ zdjęć klientom ponieważ fotograf, w tym przypadku, stara się nie ingerować w to co robicie, jak stoicie. Fotograf po prostu wyłapuje te wszystkie ważne momenty i dba o to, byście mieli wymarzoną pamiątkę na lata.

Zdjęć z mojej ostatniej sesji niestety nie mogę Wam pokazać, bo klienci poprosili mnie o prywatność – bardzo szanuję takie prośby 🙂 Postanowiłam jednak pokazać Wam taką sesję z życia mojej własnej rodzinki. Osobiście KOCHAM nasze wypady nad rzeczkę. Tym razem byliśmy w Szczepańcowej 🙂